Zbliża się koniec roku a co za tym idzie… Kończy się kalendarz! Spływa do nas sporo zapytań odnośnie zamówień na kalendarze. Z reguły są to terminarze bądź kalendarze jednoplanszowe. A przecież opcji jest o wiele więcej postaram Ci się przybliżyć po krótce jaką my mamy dostępność, abyś mógł dobrze dopasować kalendarz do swoich potrzeb.

 1. kalendarze książkowe (terminarze) – najbardziej popularne kalendarze. W zależności od potrzeb mogą być małe mieszczące się do damskiej torebki bądź duże, na którą przydałaby się osobna walizka! Bardzo dobra forma reklamy często oferowana klientom z widocznym logiem, nie pozwoli mu o nas zapomnieć. Możliwości personalizacji są ogromne: tłoczenie logo (suche, półtonowe, na spad), wyszywanie autorskich wzorów na oprawie, indywidualna tasiemka, indywidualny druk bloku kalendarzy, zadruk brzegów bloku, wklejki, wyklejki, personalizacja, okucia, garbniki, przeszycia, obszycia, zapinki magnetyczne, autorskie patki skóropodobne, kryształki, zapięcia na gumkę, uchwyty na długopis, blaszki autorskie z logo, blaszki z tłoczonym rokiem.
 2. kalendarze trójdzielne z główką indywidualną – Te kalendarze bardzo często pojawiają się w domach. Wiszą w kuchni z dobrze widocznym motywem naszej firmy. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że patrząc na taki kalendarz pozostaje nam w głowie stale firma producenta.
 3. kalendarze trójdzielne z główką z gotowych motywów – Opcja podobna jak powyżej z tym, że przy użyciu gotowych motywów np. krajobrazów lub powiązane z pasjami dodają zawsze mily akcent w pomieszczaniach.
 4. Kalendarze jednodzielne, dwudzielne i czterodzielne
 5. Kalendarze z magnetycznym okienkiem wskazującym datę
 6. Kalendarze 7-planszowe oraz 13-planszowe 
 7. Kalendarze plakatowe jednoplanszowe – charakteryzują się dużą grafiką a co za tym idzie dobrą widocznością firmy.
 8. Kalendarze biurkowe stojące i leżące 
 9. Kalendarze typu biuwar lub planer (podkłady na biurko) – Duża widoczna podkładka na biuro z odpowiednią ilością kartek może służyć jako brudnopis wielkości całego biurka bądź do zapisywania planu dnia i najważniejszych wydarzeń.
 10. Kalendarzyki listkowe 
 11. Gadżety reklamowe z kalendarzem - np. podkładka pod mysz (z kalendarzem 1 lub 12 kartkowym) – każdy pracownik biurowy przy stanowisku komputerowym korzysta z myszki a do niej zawsze dobrze jest mieć podkładkę a dlaczego nie naszą wizytówkę?
 12. Organizery biurkowe z kalendarzem, kalendarze z magnesem na lodówkę.

Co do dodatkowych opcji…

Oferujemy bardzo szerokie możliwości indywidualizacji kalendarzy książkowych:
pudełka (kopertowe, wieczkowe), kasety na kalendarze, etui i aktówki.

Posiadamy najszerszą oferte opraw i oklein do kalendarzy książkowych i notesów:
skóra naturalna, materiały skóropodobne, oprawy zamszowe, imitacje betonucarbonualuminium, juty, płótna czy gumy, oprawy ekologiczne, matowe i z połyskiem, szeroka paleta kolorów, w tym złoty, srebrny i hologramowy.
Oferujemy również druk UV pełnokolorowy bezpośrednio na okleinie
lub druk pattern w 1 kolorze. Oprawy mogą być jednolite lub składać się z kilku różnych materiałów.

Bloki kalendarzy i notesów mogą mieć zwykły papier offsetowy (biały lub chamois), papiery certyfikowane ekologiczne, papier z kamienia (100% ekologiczny,
wodoodporny i wytrzymały).

Odpowiadając na zmieniający sie rynek i potrzeby klientów oferujemy kalendarze
i notesy w zestawach zawierających power bank, rozgałeźnik USB, pióro kulkowe czy długopis.


W okładce kalendarza możemy zamieścić blaszke z miejscem na pendrive 16 GB.

Marcin ChrapekTwórca PolaStudio

Polastudio | REKLAMA | PROJEKT | DRUK

/polastudioreklama /polastudio_reklama
NIP: PL628-201-16-72
REGON: 852702975
nr rachunku ING BANK ŚLĄSKI:
95 1050 1025 1000 0092 2128 8344

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
STUDIO
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.