Kalendarze i notesy

Kalendarze

Posiadamy w ofercie wszystkie rodzaje kalendarzy:
kalendarze książkowe (terminarze) kalendarze trójdzielne z główką indywidualną kalendarze trójdzielne z główką z gotowych motywów kalendarze jednodzielne, trójdzielne i czterodzielne kalendarze 7-planszowe oraz 13-planszowe kalendarze plakatowe jednoplanszowe kalendarze biurkowe stojące i leżące kalendarze typu biuwar lub planer (podkłady na biurko) kalendarzyki listkowe kalendarze wg indywidualnego projektu

Oferujemy bardzo szerokie możliwości indywidualizacji kalendarzy książkowych:
tłoczenie logo (suche, półtonowe, na spad), wyszywanie autorskich wzorów na oprawie (szycie kreatywne), indywidualna tasiemka, indywidualny druk bloku kalendarzy, zadruk brzegów bloku, wklejki, wyklejki, personalizacja, okucia, garbniki, przeszycia, obszycia, zapinki magnetyczne, autorskie patki skóropodobne, kryształki, zapięcia na gumke, uchwyty na długopis, blaszki autorskie z logo, blaszki z grawerem, dodatki finochromowe (roczki, logotypy), dodatki bambusowe, korkowe, nasiona sosny...

Posiadamy najszerszą oferte opraw i oklein do kalendarzy książkowych i notesów:
skóra naturalna, materiały skóropodobne, oprawy zamszowe, imitacje carbonu, aluminium, juty, płótna czy gumy, oprawy ekologiczne, oprawa z korka, oprawa z materiałów pozyskiwanych w 100% z recyklingu, oprawy matowe i z połyskiem, szeroka paleta kolorów, w tym biały, złoty, srebrny i hologramowy.
Oferujemy również druk UV pełnokolorowy bezpośrednio na okleinie lub druk pattern w 1 kolorze. Oprawy mogą być jednolite lub składać sie z kilku różnych materiałów.

Bloki kalendarzy i notesów mogą mieć zwykły papier offsetowy (biały lub chamois), papiery certyfikowane ekologiczne, papier z trawy i recyklingu, papier z kamienia (100% ekologiczny, wodoodporny i wytrzymały).

Odpowiadając na zmieniający sie rynek i potrzeby klientów oferujemy kalendarze
i notesy w zestawach zawierających power bank, rozgałeźnik USB, ładowarkę indukcyjną, głośnik bluetooth, pióro kulkowe czy długopis. W okładce kalendarza możemy zamieścić blaszke z miejscem na pendrive 32 GB.

Aktualny link do kalendarzy na 2024 rok: https://calendars.com.pl/polastudio/

Przykładowe realizacje

Notesy

U nas zamówisz różnego rodzaju notesy:
notesy z okładką (twardą lub miękką) notesy bez okładki notesy z okładką książkową

notesy spiralowane notesy w kratkę, linię lub gładkie notesy Qbook notesy z gumką notesy moleskine notesy ekologiczne notesy z kalendarzem notesy z okładką elastyczną

Nie znalazłeś notesu, którego szukasz? Zapytaj nas - z pewnością coś znajdziemy.

Na życzenie przesyłamy katalogi z ofertą notesów.

Aktualny link do kalendarzy na 2024 rok: https://calendars.com.pl/polastudio/

Przykładowe realizacje

Marcin ChrapekTwórca PolaStudio

Polastudio | REKLAMA | PROJEKT | DRUK

/polastudioreklama /polastudio_reklama
NIP: PL628-201-16-72
REGON: 852702975
nr rachunku ING BANK ŚLĄSKI:
95 1050 1025 1000 0092 2128 8344

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
STUDIO
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.