Aktualności


KIEDY ZAMAWIAĆ KALENDARZE FIRMOWE ?

Półrocze to idealny moment, jeśli masz w planach przygotowanie kalendarzy firmowych. Im wcześniej dział marketingu zajmie się przygotowaniem projektu i jego realizacją tym większa szansa, że kalendrz będzie dopracowany pod każdym względem i dotrze do odbiorców na czas.

Nowy rok, nowe opcje kalendarzowe

Zbliża się koniec roku a co za tym idzie… Kończy się kalendarz! Spływa do nas sporo zapytań odnośnie zamówień na kalendarze. Z reguły są to terminarze bądź kalendarze jednoplanszowe. A przecież opcji jest o wiele więcej postaram Ci się przybliżyć po krótce jaką my mamy dostępność, abyś mógł dobrze dopasować kalendarz do swoich potrzeb.

Doceń swoich klientów

W ostatnim czasie można bez trudu zauważyć, jak wiele sklepów oraz punktów usługowych stara się szanować swoich klientów. Chodzi tu zarówno o docenienie stałego konsumenta, który darzy markę zaufaniem i wraca na zakupy, jak również zdobycie nowego, co nie jest proste w realiach dzisiejszej konkurencji, ponieważ często świetny produkt czy doskonale wykonana usługa już nie wystarczą...

Pieczątki bez tajemnic

Pieczątki dziś mogą być spójne z nowoczesnym i innowacyjnym wizerunkiem firmy, który docenią Twoi Klienci. Pieczątki firmowe powinny być częścią tak istotnej dla promocji identyfikacji wizualnej firmy, co przełoży się na sprzedaż oraz rozpoznawalność marki. Pieczątki nie muszą się kojarzyć ze starymi i siermiężnymi obudowami, które kiedyś były codziennością. Zobacz jakie są obecnie rodzaje pieczątek i funkcje oraz poznaj ich korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Odkrywamy przed Tobą świat pieczątek firmowych bez tajemnic.

Świąteczne gadżety, które wprowadzą niezwykły nastrój do Twojej firmy

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Spraw, by ten niezwykły czas zagościł w Twojej firmie, wprowadzając w szeregi zespołu niepowtarzalną atmosferę. Jak to zrobić?

Marcin ChrapekTwórca PolaStudio

Polastudio | REKLAMA | PROJEKT | DRUK

/polastudioreklama /polastudio_reklama
NIP: PL628-201-16-72
REGON: 852702975
nr rachunku ING BANK ŚLĄSKI:
95 1050 1025 1000 0092 2128 8344

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
STUDIO
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.