Druk i kartki

Materiały drukowane

Druk materiałów promocyjnych można zlecić gdziekolwiek, jednak decydując się na współpracę z POLASTUDIOmożesz liczyć nie tylko na terminowość, ale i jakość zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Wydruki realizujemy na papierze i folii, a w ofercie znaleźć można między innymi:

wizytówki ulotki foldery katalogi gazetki papier firmowy teczki ofertowe koperty druki samokopiujące notesy plakaty naklejki płaskie i wypukłe pocztówki notesy z kartkami samoprzylepnymi segregatory clipboard notesy z magnesem zawieszki wobblery proof cyfrowy  etc.

Wydruki takie, jakich potrzebujesz

Niezależnie czy zamawiasz ulotki reklamowe, plakaty, czy broszury, dajemy Ci możliwość decydowania o wymiarze zamówionych materiałów.
Na papierze drukujemy aż do formatu B1, na folii do szerokości podłoża lub możliwości plotera :)

Wiemy, że zależy Ci na odróżnieniu się od konkurencji. Dlatego też drukując u nas ulotki reklamowe, wizytówki, gazetki, czy inne materiały promocyjne, możesz uszlachetniać druk na szereg rożnych sposobów. W grę wchodzi lakier dyspersyjny, folia błyszcząca, matowa i aksamitna (gładka lub wzorzysta), folie strukturalne (m.in. efekt lnu, skóry, szczotkowanego aluminium), wybiórczy lakier UV, druk wypukły, efekt brokatu, piasek, fluo, tłoczenia etc.

Oferujemy również druk wielkoformatowy na papierze (billboard, satyna, photogloss), płótnie bannerowym, siatce mesh, foliach samoprzylepnych, foliach do podświetleń i innych podłożach specjalnych.

Do wykonania dla Państwa kalkulacji druku potrzebujemy następujących informacji:

  • rodzaj druku,
  • format i nakład,
  • rodzaj podłoża,
  • ewentualnie wymagane uszlachetnienia,
  • sposób zadruku (jedno czy obustronny),
  • liczba kolorów druku.

Przykładowe realizacje

Kartki Świąteczne

Posiadamy w ofercie kilka kolekcji biznesowych kartek świątecznych. Dysponujemy wzorami i katalogami, które możemy Państwu dostarczyć. 
Ponadto oferujemy też karnety świąteczne i zaproszenia na inne firmowe okazje wg indywidualnych projektów zarówno w niskich jak i wysokich nakładach. oraz

Zapoznaj się z najnowszymi kolekcjami naszych WIELKANOCNYCH kartek świątecznych: http://easter.card-invitation.com/

Przykładowe realizacje

Marcin ChrapekTwórca PolaStudio

Polastudio | REKLAMA | PROJEKT | DRUK

/polastudioreklama /polastudio_reklama
NIP: PL628-201-16-72
REGON: 852702975
nr rachunku ING BANK ŚLĄSKI:
95 1050 1025 1000 0092 2128 8344

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
STUDIO
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.